Korteriomanik Kadri:

„Räägin teile oma loo.

Paljudel meist on kortereid, kus me ise ei ela, vaid need on antud üürile. Korterit üürile andes sõlmime üürnikuga lepingu, kus lepime kokku tingimustes ja loodame, et neid täidetakse. Kuid kõik üürnikud ei ole alati ausad ja varsti võime me seista silmitsi probleemiga, kus üürnik on jätnud maksmata kommunaalmaksed ja rendi ning võlgki hakkab tasapisi suurenema. Seda märgates uurime üürnikult, milles asi ja millal võiks võlaprobleemid lahendatud saada. Oleme sealjuures kannatlikud ja usume, et kõik laabub, kuid mõne aja möödudes siiski tõdeme, et inimesed ei pruugi olla ausad ja ajapikku hakkavad nad üürileandjat ignoreerima – ei võta vastu telefonikõnesid, ei reageeri korduvatele meeldetuletustele e-maili või sms-i teel. Vahel olen lubanud üürnikel korterisse tuua ka nende enda mööblit (see aga võib tähendada, et osa korteri enda mööblist on viidud kusagile hoiule), siis üürilepingu lõppedes võib olla väga keeruline saada mööbel tagasi, kuna lihtsalt ei õnnestu üürnikuga kontakti saada.

Just selline olukord tekkis ka minul. Proovisin 1,5 kuud leida lahendust, et sundida üürniku tooma tagasi mööblit ja korteri võtmeid, see kahjuks ei õnnestunud kuniks…kõik laabus 4,5 tunniga!

Te küsite kuidas? Võtsin ühendust FB Collection OÜ-ga, nemad kuulasid ära minu loo, leppisime kokku tingimustes ja teenustasus ning 4,5 h pärast olin lahendanud oma väga tüütu mure.

Tänud teile, FB Collection!“

Meelise lugu
Mari lugu